Informace o vyřízení objednávky

Zákazník by měl vždy vědět, jak jste na tom s odesláním jeho zboží, jestli je na skladě, či kdy bude doplněno. Jak Vám v tom pomůže MessageOk?

Přesná informace o stavu doručení

Udělejte lepší dojem a informujte zákazníka o přesném dni naskladnění, či doručení. Vypište zákazníkům, přesně v jakém stavu je jejich objednávka

MessageOk lze snadno napojit na váš existující e-shop, ERP nebo ekonomický software (Pohoda, Flexibee) a díky tomu můžeme zákazníkovi snadno zprostředkovat ucelený přehled o stavu vyřizování jeho objednávky.

Rychlejší úhrada a více doručených objednávek

Díky aktuálním informacím, které načítáme, můžeme zákazníka nasměrovat znovu na platební bránu nebo vygenerovat QR kód k platbě pokud víme, že jeho objednávka není ještě uhrazena.

Zohlednit umíme i různé varianty platby či přepravy, můžete tedy jinak komunikovat platby na dobírku, vyzvednutí na pobočce nebo doručení kurýrem.

Zohledněte aktuální situaci

Díky aktuálním informacím, které si načítáme přímo z průběhu přepravy, lze upravit zobrazované informace konkrétnímu stavu zásilky.

Můžete tak třeba nastavit, aby byla zobrazena omluva pokud doručení trvá déle, než je zvykem. Zároveň je možné zobrazovat kontakt přímo na kurýra, aby v případě potřeby, zákazník zbytečně nekontaktoval váš e-shop.

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet