Sledování stavu doručení

Umožněte zákazníkům zásilku sledovat a mít přesné informace o tom, kde se nachází. Tento typ dotazu je jeden z nejčastějších, které musí e-shop řešit.

Neposílejte zákazníka na web přepravce

Častým řešením mnoha e-shopů je odkaz na stránky přepravní společnosti, kde lze zásilku dohledat. Tím prodávající přenechá odpovědnost třetí straně a, ač si tím ulehčí práci, kupujícímu tím proces zkomplikuje.

MessageOk lze propojit s přepravními společnostmi a k datům o přesném stavu doručení se tak zákazník dostane pohodlně přímo na vašem webu.

Mějte pod kontrolou, jaké informace zákazníkovi zobrazujete

Jak mluvíte se svými zákazníky, jaké informace jim přesně chcete předat? Ať už je váš styl jakýkoliv, dobré je mít komunikaci sjednocenou.

V MessageOk si můžete vybrat, jaké informace zákazníkovi zobrazíte a upravit jejich formulaci. Budete tak mít stále kontrolu nad tím, co a jak mu sdělujete.

Zohledněte aktuální situaci

Díky aktuálním informacím, které si načítáme přímo z průběhu přepravy, lze upravit zobrazované informace konkrétnímu stavu zásilky.

Můžete tak třeba nastavit, aby byla zobrazena omluva pokud doručení trvá déle, než je zvykem. Zároveň je možné zobrazovat kontakt přímo na kurýra, aby v případě potřeby, zákazník zbytečně nekontaktoval váš e-shop.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Propojit MessageOk můžete s následujícími logistickými službami:

PPL

DPD

Zásilkovna

Česká pošta

WE|DO

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet