Automatizace reklamací a vratek

Reklamace a vrácení patří k jedné z nejběžnějších záležitostí, které zákaznický tým řeší. O to je důležitější mít zajištěný jejich bezproblémový průběh a celý proces zákazníkovi usnadnit. Jak vám v tom pomůže MessageOk?

Již předpřipravené řešení

Scénář sami vytvářet nemusíte, máme ho pro vás hotový. Samozřejmě si konkrétní textace i body můžete upravit, jak budete chtít. Základ funkčního a osvědčeného řešení je pro vás však dostupný jakmile MessageOk propojíte se svým eshopem.

Samozřejmostí je i propojení s přepravní společností, abyste mohli reagovat na konkrétní stav doručování (zda je již zásilka doručena, jak dlouho apod.).

Nahraďte wordovské dokumenty

Prohlášení o odstoupení od smlouvy a podobné složité formuláře, které občas e-shopy vyžadují po zákaznících nevytváří ten nejlepší dojem.

Zákazník, kterému je proces zbytečně komplikován, vede často k tomu, že se dotyčný rozhodne se s reklamací neobtěžovat. V tu chvíli ale odchází nespokojený a už se nejspíš nevrátí.

Scénáře v MessageOk představují elegantnější způsob, jak zajistit veškeré právní náležitosti reklamace. Pokud budete chtít, můžete zákazníkovi nabídnout stažení dokumentů v PDF.

Investujte do dobrých vztahů se zákazníky

Ukazuje se, že kupující ocení, když je vrácení nebo reklamace hračka. Pokud bude váš proces jednoduchý a dobře dostupný, zvýšíte tím šanci, že u vás zákazník v budoucnu znovu nakoupí i přesto, že se něco bohužel něco pokazilo.

Ověřeno a pravidelně aktualizováno s advokátní kanceláří

Víme, jak je důležité mít v pořádku všechny legální záležitosti, a že není jednoduché se orientovat v častých změnách legislativy.

Spolupracujeme s firmou Legitas, která se specializuje na právo v oblasti online podnikání. Pravidelně s nimi konzultujeme právní náležitosti reklamací a e-commerce obecně, abyste měli jistotu, že jste chráněni a vše je v souladu s platnými zákony.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

MessageOk můžete pro reklamace využít na e-commerce platformách:

Shoptet

WooCommerce

Webareal

Upgates

Propojit se zvládneme i se systémem Retino, takže se nemusíte bát, že by instalace MessageOk znamenala nutné změny ve vašich systémech, či přechod na jiný způsob správy vratek.

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet