Chytrý hlasový automat pro jakýkoliv e-shop

Určitá skupina zákazníků vždy volá. Nabídněte jim nejprve odpověď na nejčastější dotaz - stav objednávky. Zcela automaticky díky propojením s vaším e-shopem.

Proč hlasový automat?

Napíšete instrukce a my automaticky vygenerujeme pro každého zákazníka hlasovou zprávu.

Pokud chce zákazník něco složitějšího, jednoduše mu můžete odeslat odkaz SMS zprávou na náš webový widget, nebo jej přepojíte na operátora.

Ukázka řešení nezaplacené objednávky.

Dobrý den Jitko. Děkujeme za zavolání do obchodu Veselý králíček CZ. Evidujeme vaší objednávku číslo 673457, která je neuhrazená. Stiskněte jedničku a řekneme vám jak ji zaplatit. Když stisknete dvojku přepojíme vás na operátora.
Přehrát ukázku

Ukázka řešení objednávky, která ještě nebyla vyřízena.

Dobrý den. Děkujeme za zavolání. Evidujeme čerstvě vytvořenou objednávku číslo 673667 u které čekáme na naskladnění zboží. Stiskněte jedničku a řekneme vám více. Když stisknete dvojku přepojíme vás na operátora.
Přehrát ukázku

Ukázka řešení hovoru s novým zákazníkem.

Dobrý den. Dovolali jste se do obchodu MALL CZ. Jsme rádi že voláte. Pro pomoc s nákupem stiskněte jedničku. Pro přehled objednávek dvojku. Pro reklamace a vrácení trojku.
Přehrát ukázku
1

Aktivace

Po aktivaci vám přidělíme nové telefonní číslo. Může mít začínat devítkou nebo se může jednat o telefonní číslo pevné linky (podporujeme všechny země EU).

2

Nastavení scénáře

Nastavte časové, nebo jiné podmínky, připojte svůj e-shop a nechte abychom obsluhovali zákazníky za vás.

3

Vložte číslo na web

Hotovo. Teď stačí začít telefonní číslo používat. Vložit jej na stárnky e-shopu nebo faktury.

graphical divider

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Založení účtu je zdarma a během následujícíh 2 týdnů se můžete rozhodnout, jestli budete chtít přejít na placený účet, nebo zůstat na bezplatném.
arrow-up icon