Propojte si MessageOk s Upgates

MessageOk vám zjednoduší vedení eshopu v Upgates automatizací častých záležitostí.

Snažší vedení e-shopu i lepší zákaznický zážitek

Zákazníkům zjednodušíte platby pomocí automatického generování QR kódů, i umožníte jednoduché strono objednávky ve widgetu samoobsluhy.

Díky propojení na Českou poštu, Zásilkovnu, Balíkobot a další může zákazník sledovat stav objednávky přímo z vašeho webu. Včasné a přesné informace napomáhají vyšší doručitelnosti.

Příjemnější zážitek vytváříte ale i pro svůj tým, který nebude muset řešit často se opakující požadavky. Vaši lidé se tak mohou lépe věnovat složitějším dotazům. Zjednodušíte si reklamace, změny objednávek, ověřování čísel, emailových adres, i veškerý customer support.

Váš brand je samozřejmě klíčový. Díky MessageOk můžete customizovat veškerou komunikaci. Sami si můžete například nastavit, jaký text pro jaký stav se má zobrazit, a zákazník nebude odkázán na web dopravce. Vše si můžete přizpůsobit tomu, jak vám to vyhovuje a co vy potřebujete.

Jak modul nainstalovat?

Pro napojení budete potřebovat API údaje. Stačí když po přihlášení do administrace Upgates kliknete na Doplňky v levém menu a rozkliknete položku API. Zde naleznete API url, API login a API klíč.

Nemáte ještě e-shop?

Upgates je multijazyčná e-shopová platforma, která vaše podnikání nebude omezovat v růstu. S férovými podmínkami a se všemi funkcemi automaticky v ceně základních tarifů. Vytvořit e-shop na Upgates

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet