Přečtěte si jak MessageOk funguje u našich zákazníků

Ročně šetříme více než 1800 hodin práce zákaznické podpoře

CZC.cz

Dan Zejbrlík, Teamleader Zákaznického Centra, CZC.cz

Šetříme čas i nervy operátorů: rovnou jim přijde vše potřebné

MALL.CZ (nyní Allegro)

Lukáš Papala, Project manager Customer Care, MALL.CZ

O 60 % jsme zrychlili řešení požadavků našich zákazníků

Dámejídlo.cz (nyní foodora)

Jitka Šišperová, Vedoucí zákaznické podpory, Dámejídlo.cz

Průměrné hodnocení: 5/5

Službu MessageOk najdete na více než 100 menších a středních e-shopech

Služby MessageOk jsme začali využívat od dubna 2023, začali jsme telefonní ústřednou a před nedávnem jsme nasadili online aplikaci samoobsluhy. Samoobsluha funguje perfektně, ale stále průběžně ladíme. Oceňuji jednoduché ovládání nastavení funkcí a pokud si nevíme rady, skvělá technická podpora. Po nasazení hlasové samoobsluhy máme pokles přepojených hovorů na pracovníka až o 60%

Michal Makay, emobilky.cz

Naprosto nepostradatelný doplněk pro každý e-shop. Ušetřil nám hromadu času na dotazech od zákazníků, které máme nyní zpracované v MessageOK nápovědě. Ušetřený čas můžeme využít na mnohem produktivnější věci. Podpora je naprosto brilantní. O zákazníka se starají, pravidelně s námi komunikují a přemýšlí za nás, jak ještě více využít MessageOK pro náš e-shop. Nepřemýšlejte, integrujte.

Tomáš Coufal, www.iphonemarket.cz

Skvělý doplněk, který nám ušetřil odpovídání na pořád ty samé e-maily. Po instalaci bylo přednastaveno, sice jsem se zalekl na začátku editoru, ale po chvíli jsem pochopil a je to jednoduchá klikačka a zvládne kdokoliv.

Kateřina Kotas, www.littlenature.cz

Super doplněk, který nám denně ušetří několik e-mailů. Jakákoliv automatizace je za nás super a děkujeme moc tvůrcům doplňku za nastavení a individuální přístup. Držím palce.

Jan Fréhar, www.nejlevnejsikoralky.cz

Doplněk vypadá skvěle, zatím ho jen testujeme. Pár chyb tam je, ale první hned opravili, teď čekáme na opravu dalších. Kdyby se Vám do budoucna podařilo napojení na Zásilkovnu, kdy by se rovnou zákazníkovi při zadání reklamace/vratky vygeneroval štítek pro reklamačního asistenta, tak by to bylo naprosto bezkonkurenční.

Josef Červenec, www.vitaplant.cz

Super doplněk pro malý i velký e-shop. Hlavně zákaznická linka s automatem nám ušetřila spoustu starostí. To byl doposud problém. Díky automatizaci můžeme zákazníkovi zavolat zpět či mu rovnou do SMS zaslat informace s řešením problémů jako je reklamace či vratka. Příjemná podpora jako bonus navíc. Doporučujeme všemi deseti.

Ondřej Mikoláš, www.denishenry.cz

Must have doplněk pro ty, co chtějí usnadnit práci zákazníkovi i zákaznické podpoře e-shopu. Jako největší přínos hodnotím možnost samoobsluhou přidávat do objednávek poznámky a upravovat jejich stav v administraci.

Lukáš Tejral, www.megacomics.cz

MessageOK je must have pre zákaznícku podporu e-shopu. Po rokoch používania môžem len pochváliť skvelý customer service, neustály vývoj aplikácií a napojení a veľkú pomoc pri implementáci scenárov aj stratégie. Pri tomto doplnku reálne cítime pomoc na zákazníckej podpore a zákazníci sú spokojní, že majú k dispozícii info 365 dní v roku :) Odporúčam!

Tomáš Sokol, www.flexitylife.cz

Doplněk MessageOK používáme již dlouho a práš eshop je to nepostradatelná věc, kdy zákazníci si sami zjišŤují informace o svých objednávkách a rozvnou i mění a doplňují své objednávky. MessageOK je přesně to co nám pomáhá mnohem více než online chat, který jsme plně nahradili právě touto aplikací. Podpora je také skvělá, vždy když něco potřebujeme , vše je vyřešeno rychle. Za nás rozhodně jeden z top našich doplňků., které používáme.

Ing. Jiří Beran, www.5mfencing.com

Bez doplňku MessageOK si již nedovedu představit fungování mého e-shopu. Za málo peněz opravdu hodně muziky. Za přiměřenou částku dostanete vše co doplněk umožňuje. Žádné omezení dle různých tarifů. Vedle zaběhlých scénářů na webu mají nově i scénáře pro telefonní linku, které nám velmi usnadnili komunikaci s našimi zákazníky. Musím vyzdvihnout profesionální přístup s podporou, která dokáže nastavit vše na co si vzpomenete. Rozhodně DOPORUČUJI všem, který hledají inteligentní online nápovědu na web, telefon a messenger.

Ing. Lukáš Hliněný, www.kondik.cz

Pokud hledáte chatbot alternativu

Jednoduché a intuitivní interaktivní formuláře.

Proč je MessageOk lepší než chatbot?

Neztrácejte čas nejčastějšími dotazy

Obsloužíte více zákazníků za méně času.

Seznam věcí, které za vás MessageOk vyřeší

Zvyšte zákaznickou spokojenost

Dovolte svým zákazníkům vyřešit své požadavky jednoduše a 24/7 stejně jako největší hráči na trhu.

Jak zákazníci hodnotí MessageOk

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Většina e-shopů dokáže MessageOk nastavit a spustit již během zkušební doby.
Naplánujte si s námi demo call na 30 minut.