Většina volá na infolinku v těchto případech. Připravte řešení s MessageOk.

Aktualizováno 15. 08. 2023

Problém s doručením – Kde je moje zásilka?

Nejčastěji volávají zákazníci pokud jejich zboží například nedorazilo, kdy mělo, nebo nemají dost informací o stavu zásilky. Takový problém můžete vyřešit propojením MessageOk s přepravní službou, zákazník tak může sledovat stav doručení přímo z vašeho webu.

Dotaz na detaily produktu – Kolik váží tahle postel?

Občas se stane, že na webu zákazník nenajde veškeré informace. Když zákazník potřebuje detaily konkrétního produktu, je jen malá šance, že mu telefon zvedne zrovna ten, kdo mu bude umět poradit. Nastává pak často přepojování, či prosba o zaslání dotazu emailem. V MessageOk můžete vytvořit i scénář pro obecné dotazy, před objednávkou nebo můžete automaticky na dotazník odkazovat z detailu produktu s obohacením dotazu o konkrétní zboží.

Zboží je poškozené – Dvě ze čtyř skleniček přišly rozbité, co mám dělat?

Vytvoření reklamace je jeden ze základních scénářů MessageOk. Pokud je zboží nefunkční, nebo zákazníkovi dorazilo poškozené, je zde velká šance být v očích zákazníka stále vítěz. Ukazuje se, že zákazníci preferují, pokud mohou svou reklamaci zadat snadno, na pár kliknutí. Doporučujeme u takového scénáře poskytnout i dostatečný prostor pro fotografie, popis vady a preferované způsoby řešení.

Technické potíže – Jak mám zprovoznit nový telefon, když nemám svůj starý?

Pokud si zákazník neví rady s nastavením, nebo mu něco nefunguje, často zvedne telefon a zavolá. Pro tento druh dotazů se dá využít scénář v MessageOk. Podle čísla objednávky zjistíte, o jakou kategorii zboží jde a rovno nabídnout nejčastější dotazy pro konkrétní zboží nebo celou kategorii.

Sdílet  

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet