MessageOk vs. Typeform

Možná se vám MessageOk zdá být trochu sofistikovanějším dotazníkem. To je sice jedno z možných využití, ale zdaleka ne to hlavní. Jaký je tedy rozdíl mezi MessageOk a populární službou Typeform?

Typeform je služba na tvorbu dotazníků a anket. Je obohacena o možnost nastavit zprávu, kterou uživatel dostane po určité odpovědi, ale s daty není možné interaktivně pracovat. Typeform však nelze využít jako platformu pro další akce, nebudete mít tedy možnost jednotlivé uživatelské volby přizpůsobit konkrétnímu zákazníkovi (načíst data pro konkrétní objednávku apod.).

  • 1
    Zákazník zadá své číslo objednávky, které MessageOk rovnou ověří.
  • 2
    Následně zákazník v MessageOk zadá důvod reklamace a případně vloží o fotografie, které se vám automaticky odešlou na e-mail.
  • 3
    Dále se vygeneruje pro zákazníka štítek pro vrácení a nabídne mu objednání svozu od přepravní společnosti.

Právě to, že MessageOk přizpůsobujeme pro konkrétní případy využtí (nejčastěji v rámci e-commerce), z něj dělá užitečnějšího pomocníka než jsou běžné univerzální nástroje bez specifického účelu.

Kdy Typeform použít?

Typeform má nespornou výhodu hlavně ve svém krásném vzhledu, proto se náramně hodí pro tvorbu různých průzkumů, které třeba posíláte v rámci newsletteru. Lze tak zjišťovat úroveň zákaznické spokojenosti, získávat cenné názory, i zvýšit aktivitu na vašem webu.

Pokud hledáte castu jak automatizovat customer care, zvolte MessageOk

MessageOk tak není jen platformou pro sběr dat, ale pro plnou automatizaci častých zákaznických požadavků. Anketu nebo dotazník si zde můžete vytvořit také, ale má řadu funkcí, které v klasických dotazníkových aplikacích chybí.

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet