MessageOk Widget

Interaktivní samoobsluha, kterou snadno vložíte na svůj web.
Stačí k tomu 2 řádky kódu.

graphical divider
Icon For Shield-protected

Zkontroluje, co zadávají zákazníci

Překlep v čísle objednávky? Záměna čísla objednávky s variabilním symbolem? Složité vyjasňování, co je co? To vše s MessageOk Widget nehrozí.

Icon For Code

Snadná instalace a změny v reálném čase

Vložení na web je otázka pár minut. Na místo, kde se má zobazovat samoobsluha vložíte náš kód. To je vše. Změny, které provedete se začnou zobrazovat do jedné minuty. Nepotřebujete k tomu IT.

Icon For Box#2

Rozšiřitelné

Pro 30 000 e-shopů máme připravené napojení na jejich e-shopový systém. Připravíme napojení i na váš obchod nebo CRM. Díky tomu můžete svým zákazníkům poskytnout ještě lepší servis.

Icon For Cloudy-night

Statistiky

Co nelze změřit, nelze zlepšit. MessageOk měří vše. Počty vyplnění, jaké volby zákazníci preferují, jak dlouho jim trvá vyplnění. Počítáme také metriky jako „Celkový čas v konverzacích“, které můžete porovat s daty na call centru či v online chatu.

Image

Nestačí kontaktní formulář?

Ve srovnání s klasickým kontaktním formulářem vyhráváme v rychlosti vyřešení i ve faktické správnosti. S MessageOk Widget nemusíte řešit neúplné informace nebo nesrozumitelné požadavky.

Přehrajte si ukázku zadání požadavku přes náš nástroj a přes klasický kontaktní formulář.

 
 
graphical divider

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Založení účtu je zdarma a během následujícíh 2 týdnů se můžete rozhodnout, jestli budete chtít přejít na placený účet, nebo zůstat na bezplatném.
arrow-up icon