Zákaznická samoobsluha pro e-shopy Webareal

MessageOk zvládne ve Webareal automatizovat časté procesy.

Automatizace pro vás i vaše zákazníky

Pro vaše zákazníky zefektivníte platební procesy díky automatizovanému generování QR kódů pro platbu převodem a umožníte jim třeba snadné a automatické storno objednávek.

Díky propojení s Českou poštou, Zásilkovnou, Balíkobotem a dalšími dopravci mohou zákazníci přímo na vašem webu sledovat stav svých objednávek. Rychlé a přesné informace přispívají k vyšší spolehlivosti doručení.

Není to však pouze o zážitku pro zákazníky, ale také o usnadnění práce vašemu týmu. Zjednodušíte si procesy reklamací, změn objednávek, ověřování údajů, jako jsou čísla a emailové adresy, a také celkovou podporu zákazníků.

Samozřejmě, i váš brand je klíčový. S MessageOk máte možnost plně přizpůsobit veškerou komunikaci. Například si můžete sami nastavit, jaký text se má zobrazit pro různé stavy, a zákazníci nebudou číst standardní popisky od dopravce. Vše můžete upravit dle vašich potřeb a preferencí.

Jak doplněk získat?

Pro instalaci najděte v Webareal Markeplace doplněk Webová samoobsluha MessageOk. Přidejte si jej zdarma do svého e-shopu.

přejít na Webareal Marketplace

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet