Jak vložit samoobsluhu MessageOk na stránky e-shopu na Shoptetu

1

Takto vypadá rozkliknutý doplněk MessageOk v administraci Shoptetu. Pokud chcete upravit barevnost nebo vložit samoobsluhu na web, klikněte na tlačítko „Upravit design & vložit na web“.

2

V nově otevřeném okně se zobrazí znovu náhled samoobsluhy. Můžete si zde vyzkoušet jak vypadá samoobsluha vložená do stránky nebo jak vypadá samoobsluha v plovoucím okně.

Máte zde také možnost změnit barevnost tlačítek zadáním konkrétního kódu barvy nebo výběrem z přednastavených.

Až budete spokojeni, klikněte na „Vložit na web“.

V pravo od tohoto tlačítka se nachází šipka, kde najdete odkaz „Odstranit vložený kód“, který se může hodit pro dočasné skrytí samoobsluhy z webu.

3

Volitelně: můžete rovnou nadefinovat jednotlivé adresy (URL) na kterých se má samoobsluha zobrazovat. Pokud tedy například chcete, aby se samoobsluha zobrazila na stránce s adresou „https://www.mujobchod.cz/stavobjednavky/“ vložíte do pole „Zobrazovat na URL“ část URL, která této adrese odpovídá, např. stavobjednavky. Můžete vložit i více adres oddělených svislou čárou (tzn „|“)

Zuzana Dudová
Ozvěte se mi. Najdeme příležitost, jak vám může MessageOk ulevit, zlepšit zákaznickou péči a dojem zákazníka.

Icon For Mail zuzana@messageok.com Icon For Call#1 +420 228 227 468
graphical divider

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Založení účtu je zdarma a během následujícíh 2 týdnů se můžete rozhodnout, jestli budete chtít přejít na placený účet, nebo zůstat na bezplatném.
arrow-up icon