Sestavte si hlasovou samoobsluhu, kterou budou mít zákazníci rádi

Na nejčastější otázky dokážete odpovědět bez přepojení na zaměstnance. Funguje i mimo pracovní dobu. Díky tomu vám ubyde práce a zákazníci budou spokojenější.

Review rating Review rating Review rating Review rating Review rating
„Zákaznická linka s automatem nám ušetřila spoustu starostí. Díky automatizaci můžeme zákazníkovi zavolat zpět či mu rovnou do SMS zaslat informace s řešením problémů jako je reklamace či vratka. Doporučujeme všemi deseti.“
Ondřej Mikoláš, Denis Henry
Review rating Review rating Review rating Review rating Review rating
„Po nasazení hlasové samoobsluhy máme pokles přepojených hovorů na pracovníka až o 60 %“
Michal Makay, emobilky.cz

Šetřete cenný čas zákaznické podpoře a zlepšujte zákaznickou zkušenost

Zaměstnejte hlasovou samoobsluhu. Stane se vaším nejoblíbenější kolegyní.

Buďte tu pro zákazníky 24/7

Díky hlasové samoobsluze dostanou vaši zákazníci odpovědi na své otázky kdykoliv zrovna potřebují. Bez ohledu na vaši pracovní dobu. A to ocení.

Zkraťte čekání na minimum

Když všichni zaměstnanci mluví se zákazníky, nemusí další volající čekat ve frontě, hlasová samoobsluha se o ně postará, nebo jim založí žádost o zpětné zavolání.

Zvyšte produktivitu

Pokud necháte jednoduché dotazy na hlasové samoobsluze, zaměstnanci budou mít více času na ty složitější. Navíc je neustále drnčící telefon nebude vyrušovat od práce.

Vyzkoušejte, jak bude znít vaše nová hlasová samoobsluha

Hlas Dan
Hlas Adam
Hlas Martin
Hlas Beata
Hlas Anna
Hlas Dagmar
Hlas Gabriela
Hlas Nela
Hlas Zuzana

Co všechno hlasová samoobsluha umí

Chytré funkce vám maximálně usnadní odbavování hovorů. 

Rozpoznávání zákazníků

Podle telefonního čísla hlasový automat ihned rozpozná volajícího a zjistí, jestli má u vás nějakou aktivní objednávku (nebo dokonce více). Pro každý stav objednávky pak můžete přehrávat jinou hlášku.

Načtení stavu objednávky

Pokud má volající jen 1 aktivní objednávku, automat mu umí hned v první větě přečíst její stav. V případě více objednávek stačí, aby zákazník zadal číslo objednávky, která ho zajímá.

Odesílání e-mailů a SMS zpráv 

V případě, že zákazníci potřebují něco složitějšího (údaje k platbě, vrácení, reklamaci, odkaz na formulář, web…) přímo z automatu jim informace jednoduše pošlete do e-mailu či SMS.

Přepojení na jiné telefonní číslo

Kdykoliv se stane, že mají zákazníci dotaz, na který už je automat krátký, jednoduše jim nabídnete volbu přepojení na vašeho zaměstnance. Ten s nimi vše dořeší. 

Roztřídění dotazů 

Podle typu dotazu můžete přes jednotlivé volby přepojovat zákazníky rovnou na konkrétní oddělení, nebo jednotlivé zaměstnance, kteří dokáží na dotaz odpovědět nejlépe.

Žádosti o zpětné zavolání

Mimo pracovní dobu, nebo když budete mít zrovna plné ruce práce, můžete zákazníkům nabídnout, že jim zavoláte později a sobě poslat upomínku e-mailem nebo SMSkou.

Nastavení pracovní doby

Logiku chování si snadno opodmínkujete podle toho, jaký je den v týdnu, nebo kolik je právě hodin. V určitou dobu tak můžete vypnout přepojení na zaměstnance, nebo i celý automat.

Celou logiku automatu i jednotlivé volby nastavíte na pár kliků

Nepotřebujete IT ani nemusíte být žádný technický specialista. Díky jednoduchému editoru si během pár minut nastavíte hlasový automat přesně tak, jak potřebujete – od základního rozcestníku až po přepojení na zaměstnance a odesílání e-mailů a SMS zpráv.

Přirozené hlasy, které nedělají ostudu

Nemusíte se bát, že by samoobsluha zněla jako „plechová huba“. Všechny hlasy v nabídce jsou téměř nerozeznatelné od lidských. Vaši zákazníci tak budou mít pocit jakoby jim hlášku namluvil někdo z vašich kolegů.

Díky statistikám máte vždy perfektní přehled

V administraci vidíte přehledně celkový počet hovorů, jak dlouho trvaly, nejčastější hlášky, které automat zákazníkům přehrál i jaké volby si obvykle vybírají. Díky tomu si snadno změříte, kolik vám samoobsluha šetří času. A podle dat můžete logiku i hlášky dál vylepšovat.

Hlasová samoobsluha

Jednoduché a efektivní řešení pro automatické odbavování příchozích hovorů.

290 Kč 190 Kč /měs.
Mini

Základní verze služby, která je předpřipravena na populární e-shopové systémy a rovnou v sobě zahrnuje řešení nejčastějších dotazů.

Připraveno pro e-shopy Shoptet, Upgates, E-shop rychle a Webareal.

Akční cena platí pro nové účty s aktivací do konce roku 2023 (aktivací ročního tarifu získáte akční cenu na celý rok).

  • Základní možnosti úprav chování a přidání vlastních hlášek
  • Základní statistiky pro sledování počtu hovorů
490 Kč /měs.
Standard

Pokročilá verze, která zahrnuje i drag&drop editor kde si scénář pro volající zákazníky můžete sami upravit na míru svým potřebám nebo využít naše know-how a nechat si poradit jak službu nastavit.

  • Předpřipravené scénáře pro populární e-shop platformy jako Shoptet, Upgates, E-shop rychle a Webareal s možností libovolného přizpůsobení
  • Online drag&drop editor pro úpravu scénářů
  • Pokročilé statistiky pro sledování volajících
  • Nahrávání hovorů nebo nahrávání vzkazu (záznamník)

Budeme si umět povídat se vším, co už používáte

Vytvořili jsme nativní integrace se všemi vašimi aplikacemi, takže se můžete soustředit na poskytování výjimečné zákaznické zkušenosti i za hranicemi našeho produktu.