Novinka: MessageOk a SuperFaktura

Jednou z největších výhod MessageOk je jeho schopnost propojit se s řadou externích systémů, včetně těch účetnických. Nově jsme pro Vás připravili propojení MessageOk s dalším fakturačním systémem, tím je 

Účetnictví pro e-shopy

Účetnictví je v e-commerce velké téma. Jste velký eshop se zaměstnanci a účetní, nebo si všechno děláte sólo? Nebyli byste sami, 41% malých podnikatelů si vede vlastní účetnictví. Ať už jste na tom jakkoli, manuální fakturace není v módě, a to z dobrých důvodů. Trvá déle, je méně přehledná a nenabízí vám žádnou automatickou analýzu.

Blíže o systému SuperFaktura

V SuperFaktuře si můžete pro svůj eshop vystavovat faktury snáz a rychleji. Hlavní výhodou online fakturace je kromě rychlosti třeba i přehled plateb, a tak jednodušší účetnictví. SuperFaktura navíc podporuje i množství cizích měn a jazyků a doklad za Vás odešle i poštou. Můžete tak klientovi nabídnout doručení faktury elektronicky, i fyzicky, aniž byste museli řešit logistiku.

SuperFakturu je také možné použít s řadou e-shopových systémů jako ShoptetUpgates nebo WooCommerce, čemuž můžete fakturu vystavovat automaticky.

Co dokáže MessageOk spolu se SuperFakturou?

Propojení Vám umožní vytvořit si vlastní centrum pomoci pro záležitosti týkající se plateb a dokladů. Váš zákazník si může fakturu jednoduše dohledat i požádat o její změnu. Vám poslouží propojení například při ověřování plateb, nebo reklamacích.

Zvyšte důvěryhodnost Vašeho e-shopu

Obzvláště, když jde o peníze, je stěžejní, aby ám zákazník věřil. Podle Shopify je základním předpokladem důvěryhodného e-shopu snadný přístup k informacím a transparentní transakce. Umožněte zákazníkovi dostat se k dokumentům oplatbě na pár kliknutí, aniž by vám musel psát, nebo volat.

Ušetřete čas

O časové náročnosti manuálního vytváření faktur ve Wordu asi dlouze mluvit nemusíme. Díky SuperFaktuře můžete vystavování faktur automatizovat, díky MessageOk můžete automatizovat požadavky zákazníků týkající se fakturace. Vyřešte fakturaci od začátku do konce, ulevíte kolegům.

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Lepší zážitek pro zákazníky a méně zbytečné práce pro váš tým.
MessageOk můžete začít používat zdarma.

Vyzkoušet