Editor zákaznických scénářů

Zákaznický scénář říkáme u nás typickému požadavku zákazníka, který se často opakuje. Zákaznickým scénářem může být například vrácení zboží, zjištění stavu objednávky nebo reklamace zásilky.

graphical divider

Jak scénář vyrobit?

V našem jednoduchém editoru poskládáte jednotlivé kroky za sebe tak, jako kdyby jste se zákazníkem mluvili po telefonu. Přidáte prvek na získání čísla objednávky, zeptáte se na zákazníka, zda chce vrátit peníze apod.

Přetáhnutím elementů do editoru vytváříte jednotlivé kroky. V každém kroku zákazník většinou vybírá z předvolené nabídky, nebo zadává informace.

Propojením dvou kroků vytváříte postup, jak bude bude scénář zákazníky vyplňován.

Příklad vytvořeného scénáře

V uvedeném příkladu zákazník zadá číslo objednávky, dojde ke kontrole, jestli je číslo zadané správně, a při výběru „Vrácení objednávky“ proběhne kontrola počtu dní od doručení, na jehož základě se zákazníkovi doporučí další postup.

Jak začít?

Stáhněte si náš pracovní sešit, který vám pomůže ujasnit si, jaká jsou základní témata, která vaši zákazníci řeší. Připravte si společně s námi základní strukturu své nové zákaznické samoobsluhy.

Stáhnout
graphical divider

Chcete také zlepšit fungování zákaznické podpory?

Založení účtu je zdarma a během následujícíh 2 týdnů se můžete rozhodnout, jestli budete chtít přejít na placený účet, nebo zůstat na bezplatném.
arrow-up icon